"Loading..."

Konsultatsioon

Konsultatsiooni vältel saab arutada võimalusi, kuidas võiks soovitud ruumi ümber kujundada, võttes sealjuures arvesse nii kliendi soove kui ka ruumi plaani ja hetkeolukorda.

Üldjuhul hõlmab konsultatsioon ettepanekuid värvivaliku, mööbli paigutuse, disainielementide sobitamise ning kõikvõimalike muude muutuste läbiviimise kohta. Soovituslikult võiks konsultatsiooni toimuda kliendi kodus või kontoris, siis saab kujundaja parima ülevaate kogu ruumist.

Ümberkujundus

Ümberkujundusprojekt sobib hästi kliendile, kellel ei ole vaja täielikku sisekujundusprojekti, vaid mõningaid väiksemaid muudatusi ruumi muutmiseks.

Antud teenust on enim kasutatud just vana korteri, maja või ruumi uuendamise korral ning juhtudel, kui soov on soodsate vahenditega ja kiirelt ruumile uus hingamine luua.

Ümberkujundusprojekt näeb ette konsultatsiooni vältel tehtud ettepanekute, sh värvivaliku, mööbli paigutuse, disainielementide sobitamise ja plaaniliste muutuste, elluviimist. Muudatuste maht sõltub kliendi soovidest ja kujundatava ruumi olukorrast.

Sisekujundusprojekt

Sisekujundusprojekt hõlmab kõike, mis on vajalik uue maja, korteri või büroo kujundamisel.

Enamjaolt palub klient sisekujundaja abi vaid mööbli paigutuse, värvide ning disainielementide valimisel. Sellisel juhul ei saa kujundaja kaasa aidata ruumi planeerimisel ehk ruumi funktsionaalsuse loomisel, mis on sisekujunduse kõige olulisem aspekt. Just sellepärast on oluline kaasata kujundaja siis, kui hakatakse oma unistuste kodu alles planeerima. .

Sisekujundusprojekt algab objekti ülevaatamisega ja kliendi soovide väljaselgitamisega. Sisekujundusprojekti maksumus sõltub tehtavate tööde mahust, mis lepitakse kliendiga eelnevalt kokku.

Sisekujundusprojekt hõlmab näiteks järgmisi teenuseid:

  • Sisearhitektuurse kontseptsiooni loomine (stiili valimine).
  • Põhiplaani ja mööblipaigutusplaani koostamine (ruumide mõõdistamine ja digitaliseerimine, uue põhiplaani projekteerimine ja põhimõtteline mööblipaigutuse plaan).
  • Valgustusplaani loomine (valgustite valik ja paigutus, lülitite ja pistikupesade asukohtade määramine kõrgustega).
  • Lagedeplaan ja kujundus.
  • Põrandate plaani koostamine (põrandamaterjalid ja paiknemised, mustrid, kavandid).
  • Värvilahenduste valimine (seinade toonid, tapeedid jm materjalid, vajadusel joonised).
  • Siseviimistlusmaterjalide valimine (põrandad, seinad, laed, uksed, trepid).
  • Plaatimisjooniste koostamine.
  • Sisearhitektuuri kujunduselementide valimine (valmismööbel, sanitaartehnika, valgustid, tekstiilid jm sisekujunduselemendid, aknakatetele joonised).
  • Eritellimusmööbli projekteerimine (köök, vannituba, garderoob jm).

Kontakt

AAA-Studio OÜ

reg. 11467333

Tel
+372 56 49 7000
©2016 AAA Studio
aaa-studio OÜ